Dołącz do nas

Witaj w Wind Industry Hub!

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany działaniami WIH. Aby pozostać z nami w kontakcie i otrzymywać informacje o inicjatywach Wind Industry Hub wystarczy, że uzupełnisz widoczny po prawej stronie formularz. Rejestracja jest bezpłatna i pozwoli Ci śledzić na bieżąco rozwój przemysłu wiatrowego!

Rozwijając społeczność zaangażowanego sektora usług dla branży wiatrowej będziemy wspierać budowanie silnych relacji biznesowych, transfer wiedzy i współpracę pomiędzy krajowymi i zagranicznymi podmiotami przemysłowymi. Jeśli chcesz być częścią tego inspirującego projektu, dołącz do grona profesjonalistów, entuzjastów i pionierów, którzy wspólnie pracują nad przyszłością energii wiatrowej w Polsce i Europie.

W Wind Industry Hub dążymy do stworzenia platformy, w ramach której twoje doświadczenie, pomysły i umiejętności odgrywają kluczową rolę w kreowaniu nowatorskich rozwiązań. Razem stworzymy przestrzeń sprzyjającą rozwojowi sektora energii wiatrowej.

Wypełnij formularz już teraz i dołącz do naszej społeczności, która ukształtuje przyszłość energetyki wiatrowej!

Dołącz do Wind Industry Hub już dziś!

    Prosimy załączyć plik logo firmy (.jpg, .pdf, .png).

    Wyrażam zgodę* na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wind Industry Hub w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia.

    Wyrażam zgodę* na wykorzystywanie danych przez Wind Industry Hub na platformie i w materiałach WIH.

    * Pola wymagane.